​Kendal Elektrik Malzemeleri

05/30/2018
ile John Doe

Kendal Elektrik Malzemeleri

Birçok ülkenin enerji tüketimi artıyor. Bu nedenle enerji fiyatları yükseliyor. Bu yükselişin dezavantajlarını yaşamamak adına birtakım tasarruf yöntemleri geliştiren kişiler ve hatta kurumlar var. Elektrik malzemesi imal eden markaların da tasarruflu ürün gruplarına odaklanmaları, enerji tasarrufu sağlanmaya yönelik ihtiyaçların karşılanması bakımdan gereklidir.

Kendal elektrik malzemeleri enerji tüketimi açısından avantaj sağlayan ürün gruplarından meydana geliyor. Marka; ev, işyeri ve kurumlarda kullanılan tüm elektrik malzemelerinin tasarruflu ve kaliteli olmasını misyon olarak benimsiyor. Dolayısıyla ürünlerinden elde edilen verimlilik optimum düzeydedir.

Kendal aydınlatma armatürleri

Kendal markası tarafından çeşitli ürünler imal ediliyor. Durum belirten spot lamba modelleri, renkli aydınlatma ve ledler bunların başında gelen ürünler arasındadır. Ayrıca, acil çıkış ve yönlendirme ürünleri de imal ediyor. Bu ürünler, her şartta acil çıkış kapılarını gösteren malzemelerdir. Bunların yanı sıra zil ve sesli uyarı/ikaz sistemleri imalatı da yapıyor. Ürettiği ürünlerde kaliteye ve uzun süreli kullanım performansının karşılanmasına önem veriyor. Global standartlara uygun imal edilen ürünlerin güvenli bir şekilde çalıştıklarını not etmemiz lazımdır.

Neden tasarruflu ürünler tercih ediliyor?

Son dönemler için elektrik malzemesi imal eden birçok markanın enerji tasarrufu sağlayan ürün gruplarına ve modellerine yöneldiklerini ifade edebiliriz. Bunun önemli nedenleri arasında tasarruflu ürünlere olan talebin artması yer alıyor. Markaların talepleri karşılamaya dönük birden fazla elektrik malzemesinde tasarruf odaklı imalat yapmaları, enerji tüketimini de azaltan bir etki ortaya çıkarıyor. Kendal ve benzeri markalar tarafından müşteri taleplerini her açıdan karşılayan tasarruflu ampul modelleri hem işyerleri hem de evlerin aydınlatma sistemleri içerisinde önemli bir yere gelmiş durumdadır.

Elektrik malzemelerinde verimlilik

Satın alınan elektrik ürünlerinin belli bir dönemden sonra deforme olması mümkündür. Ancak bu sürecin çok kısa bir anda gerçekleşmesi kabul edilebilir bir durum değildir. Kendal elektrik ürünleri yüksek düzeyde verimlilik sağlayan ürün gruplarından oluşuyor. Verimliliğin elde edilmesi için üstün standartlarda bir üretimin söz konusu olması önemlidir. Yüksek kaliteli ürünlere en uygun fiyattan ulaşmak için www.elektrikexpress.com.tr adresindeki Kendal ürünleri sayfasını ziyaret edin.

​El-max Elektrik Malzemeleri

05/30/2018
ile John Doe

El-max Elektrik Malzemeleri

Park, bahçe ve ev için imal edilen elektrik malzemeleri global standartlara uygun bir şekilde imal edilmelidir. Ucuz imal edilmek istenilen ürünlerin kullanılması, birtakım sorun ve problemleri tetiklemesi bakımından kullanılmaları uygun değildir. Birinci sınıf malzeme ve üstün standart ürünler için ise, önde gelen markaların ürünlerini tedarik edilmesi elzemdir. Bu anlamda, Elektrik Express tarafından elektrik malzemeleri satışı dünyanın önde gelen marka ve ürünleri seçilerek gerçekleşiyor. Üstün müşteri memnuniyetinin sağlanması için en uygun fiyata birinci sınıf kalitedeki malzemelerin tedarik edilmesi kolaylaştırılıyor.

Neden El-max elektrik ürünleri?

Elektrik malzemelerinde kalite oldukça önemlidir. Bu kapsamda hareket eden markalardan birisi, El-max şirketidir. Dünya’nın birçok noktasında satış merkezleri bulunuyor. Ürün gamında yer alan ürünlerin çeşitliliği en fazla olan markalar arasındadır. Bahçe veya sokak aydınlatmaları için kullanılan led sistemleri, yine ev veya işyeri için kullanılacak led ürünler El-max tarafından imal ediliyor. Renkli led sistemleri de imal eden markanın üretim süreçlerinde kaliteli malzemelere öncelik vermesi, satışa sunulan ürünlerin uzun ömürlü ve verimli olmasını sağlıyor.

El-max tasarruflu ampul üretimi yapan markalar arasındadır. Ürettiği tasarruflu ampul modellerinin değişik boyut ve aydınlatma kapasitelerine sahip modelleri bulunuyor. Hem ev hem de işyerinde kullanılabilen tasarruflu ampuller sayesinde enerji tüketimi azalıyor. Faturadan tasarruf edebilmek için El-max tarafından imal edilen tasarruflu ampul modellerini inceleyebilir ve uygun modellerini tedarik edebilirsiniz.

Uzun ömürlü ve güvenli

Elektrik malzemeleri için akla gelecek en önemli standartlar arasında güvenlik ve uzun ömürlülük yer alıyor. Bir ürünün güvenli olması kaygısız bir şekilde kullanılmasının önünü açabilir. Ancak markaya ve dolayısıyla ürüne güven duyulmadığı sürece kullanım sırasında kaygı duymak mümkündür. Bu nedenle El-max gibi güvenilir profile sahip markanın ürünlerinin tedarik edilmesi elzemdir. Kaliteli ürünlerin satın alınması halinde uzun ömürlü bir kullanım avantajının bulunması, elektrik malzemesi masraflarının azalması anlamına geliyor.

El-max tarafından imal edilen tüm elektrik malzemeleri Elektrik Express tarafından satışa sunuluyor. Uygun fiyata temin edebilmek için her zaman www.elektrikexpress.com.tr adresinden sipariş oluşturabilirsiniz.

TP Electric Elektrik Malzemeleri

05/30/2018
ile John Doe

TP Electric Birinci Sınıf Elektrik Malzemeleri

Endüstri sektöründeki makine ve teçhizatlar için kullanılması lazım gelen makinelerin fiş ve priz takımları normal elektrik cihazlarına göre daha gelişmiştir. Bu nedenle makine fiş modellerinin üretiminde kaliteye dikkat edilmesi gerekiyor. TP Electric tarafından imal edilen makine tipi priz ve fiş takımları uzun süreli kullanım imkanı sunan birinci sınıf ürünlerdir. Marka, Türkiye’nin en iyi elektrik malzemesi imal eden şirketleri arasında yer alıyor. Kauçuk serisi ürünler veya tesisat grubu ürün gruplarıyla her ihtiyacı karşılayan malzemelere sahiptir.

Standartlara uygun üretim modeli…

Elektrik malzemesi seçiminde dikkatli davranmak gerekiyor. Doğru malzemelerin temin edilmemesi halinde elde edilmek istenilen amaca ulaşmak mümkün değildir. Piyasada elektrik malzemesi imal eden ancak kaliteden ödün veren birçok marka yer alıyor. Bu markaların ürünleri ucuzdur; ama sağladıkları verimlilik düşüktür. Ayrıca standart dışı ürünlerin güvenlik açısından da riskli olduğunu ifade etmek gerekiyor. Ürünlerin kullanılması halinde elektrik kaçaklarının yaşanması, birtakım kazaların yaşanmasına neden olabilir. Bundan dolayı TP Electric gibi önde gelen markaların ürünlerine yer veren Elektrik Express, elektrik malzemesi satış noktaları üzerinden ihtiyaçların karşılanması lazımdır.

Öncü marka

Nemli ve yer anahtar priz serileri TP Electric tarafından sağlanılan ürünlerden bazılarıdır. Birçok ürün imal eden markanın üretim süreci moderndir. Birinci sınıf malzemeden üretilen elektrik ürünlerinin uzun ömürlü olmalarındaki etken modern imkanlardan faydalanılarak yapılan imalat sürecidir. Markanın deneyimli ve tecrübeli personele sahip olması da önemli bir gücü ifade ediyor. Tesisat grubu ürünlere yer veren, kauçuk serisi ürünleriyle herkesin ihtiyacını karşılayan markanın büyüklüğü dünya çapındadır.

Kalite ürüne uygun fiyattan ulaşmak

Ucuz ürünler almak doğru ürüne ulaşmak demek değildir. Piyasanın çok altında satışa sunulan ürünlerin kalitesiz olduklarından emin olunabilir. Bu nedenle doğru markanın ürünlerini uygun fiyattan satın almanın avantajlarından faydalanmak lazımdır. Aksi durumda satın alınan malzemeden herhangi bir fayda sağlanılamaz. Dünya’nın ve Türkiye'nin en iyi elektrik malzemesi imalatı yapan markalarının tüm ürünlerine yer veren Elektrik Express, müşterilerine uygun fiyata TP Electric ve diğer önde gelen markaların ürünlerini ulaştırıyor.

Pelsan Elektrik Malzemeleri

05/30/2018
ile John Doe

Pelsan Elektrik Malzemeleri

Modern kurumların binalarındaki güvenliğin sağlanabilmesi için birtakım güvenlik işaretlerinin kullanılması elzemdir. Mevzuata uygun aydınlatma ve armatürlerin temin edilerek, acil çıkış kapılarının işaret edilmesi lazımdır. Özellikle yangın ve benzeri afet durumlarında elektrik enerjisinin kesilmesi sonucunda koridorların karanlığa gömülmesi nedeniyle temin edilen acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri ürünlerinin fark edilebilir olması lazımdır. Dolayısıyla imal edilen ürünlerin zorlu şartlara uygun olması gerekiyor. Bu konuda Pelsan tarafından üretilen ve piyasaya sunulan armatür sistemleri tercih edilebilir.

Birinci sınıf kaliteli üretim modeli…

Pelsan, yönlendirme ve acil çıkış gibi aparatların imalatını yaptığı gibi, sokak ve cadde aydınlatma sistemlerinin üretimini de yerine getiriyor. Markanın üretim süreçlerinde temin ettiği kaliteli hammadde nedeniyle elde edilen ürünün kalitesi oldukça yüksektir. Özellikle sokak ve caddelerdeki değişen hava koşulları ve aydınlatma sistemlerine verilmek istenilen zararlardan dolayı kaliteli olması daha da ehemmiyet arz ediyor. Pelsan, değişen hava koşulları ve zarar verici dış etkenlere dayanıklı sokak armatür ürünleri imal ediyor. Değişik ihtiyaçlara göre tasarlanan ve imal edilen armatür modellerinin park, bahçe, sokak ve caddede kullanılabilmeleri mümkündür.

Değişik sensör sistemleri imalatı yapan Pelsan, ürünlerinin az enerjiyle yüksek verimlilik sağlamasına odaklanıyor. Bu nedenle elektrik malzemesi imal eden markalar arasında önemli bir konumda yer alıyor. Üretim kalitesine, modeline ve piyasa ihtiyaçlarına dikkat edilmesi markanın ön plana çıkmasını sağlayan etmenlerden bazılarıdır. Elektrik malzemesi almadan önce markanın kalite standartların bilinmesi önemlidir. Aksi durumunda satın alınacak malzemenin kısa süre sonra bozulması veya satın alınan üründen beklenilen performansın elde edilebilmesi mümkün değildir.

Uygun fiyatlar…

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak elde edilmesi icap eden elektrik malzemelerinin uygun fiyatla pazarlanması da gerekiyor. Piyasa fiyatlarından oldukça yüksek ücretlendirmeyle müşterilere sunulan ürünler kabul görmeyebilir. Bu durum müşterilerin hem ucuz hem de kalitesiz ürünlere rağbet göstermelerine neden olabilir. Pelsan, ürettiği kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlardan satışa sunulmasını sağlayarak, avantajlı hale geliyor.

Elektrik Express, Pelsan markasının tüm ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Marka tarafından piyasaya sunulan ürünlere hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak için www.elektrikexpress.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

​Uygun Fiyata Elektrik Malzemeleri Satışı

05/16/2018
ile John Doe

Uygun Fiyata Elektrik Malzemesi Satışı

Elektrik hayatın her anında yaşamın işleyişini kolaylaştıran aletlerin çalışması için şarttır. Hem elektronik aletler hem de elektriğin güvenli bir şekilde ilgili aletlere akımını sağlayan elektrik malzemeleri daha uzun bir süre hayatın parçası olacak. Dolayısıyla herkesin doğru elektrik malzemesi alması için dikkat etmeleri gereken hususları bilmeleri lazımdır. Türkiye’nin en iyi elektrik ürünleri imalatı yapan markalarının sertifikalı ve güvenlikleri test edilmiş ürünlerinin tedarik edilmesi elzemdir. Bu konuda tüm Türkiye’nin ihtiyacının online olarak karşılanabilmesi için Elektrik Express satış sitesi çalışmalarını sürdürüyor…

En iyi markaların ürünlerini tedarik edin

Elektrik malzemeleri satışı her kurum tarafından yapılabilir. Ancak malzeme üretiminin her kurum tarafından yapılması asla mümkün değildir. Bu konuda yeterli teknolojiye, bilgi birikimine ve mühendisliğe sahip kurumların elektrik ürünleri imalatı yapması doğrudur. Bu nedenle sertifikalı üretimin öneminden söz ediyoruz. Ucuz malzeme kullanılarak imal edilen ürünlerin kısa süre sonra bozulmaları ve güvenlik riski oluşturmaları söz konusudur. Bu açıdan; Viko, Legrand, Pelsan, Gecem, Işıldar, Elmax, TP Electric gibi önde gelen markaların ürünlerini tercih etmelisiniz.

Her ihtiyaca uygun ürünler

Bir evin, otelin veya iş yerinin elektrik malzemeleri ihtiyacı asla aynı değildir. Lüks bir otel için modern ve estetik bir priz veya diğer elektrik ürünleri tercih edilmesi önemlidir. Ancak bir fabrika için aynı şeyleri ifade etmek mümkün değildir. Dolayısıyla seçimleri yapmadan önce ihtiyacın belirlenmesi lazımdır. İnşaat şirketlerinin yaptıkları konutların modeline göre temin edecekleri prizlerin estetik değerleri de değişim gösterebilir. Önde gelen elektrik malzemesi satışı ve imalatı yapan markalar Viko, Klas Kablo ve Bes Kablo gibi markalar günümüz modern değerlerini de dikkate alan pratiklerle üretimlerini şekillendiriyor.

Şunu ifade edelim: Bir ürünün çok gösterişli veya estetik olması kaliteli olmasını gerektirmez, veya göstermez. Ucuz malzemeden imal edilen bir elektrik ürünü için çok estetik bir görünüm söz konusudur. Ancak öncelikle değerlendirilmesi icap eden kalitedir. Kaliteli elektrik malzemeleri satışı ise, www.elektrikexpress.com.tr sitesi üzerinden yapılıyor. Türkiye’nin her yerinden ihtiyacınız olan ürünleri toptan yahut perakende sipariş verebilirsiniz.

​Anahtarlı Priz Çeşitleri Nelerdir?

05/16/2018
ile John Doe

Anahtarlı Priz Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzün en çok tercih edilen priz çeşitleri arasında anahtarlı modeller yer alıyor. Kullanım açısından oldukça pratik bir alan yaratması nedeniyle tercih edilebilirliğini artırdığını ifade edebiliriz. Özellikle takılan fişlerin güvenlik kaygısıyla yeniden sökülmesi gibi bir zahmeti söz konusu değildir. Prize takılan fişlerin her zaman takılı kalması mümkündür. Güvenlik için ise, anahtarının kapatılması yeterlidir. Bununla beraber kalite açısından da diğerlerine göre çok daha üstün vasıflıdır.

Anahtar priz üreticisi birden fazla markadan bahsedebilmek mümkündür. Aralarında en çok bilineni, Viko markasıdır. Bununla beraber Legrand gibi önde gelen markalar tarafından da anahtarlı priz ürünleri imal ediliyor. Ayrıca bu marka tarafından çocuk korumalı priz modellerinin de geliştirildiğini ifade edelim. Bu priz modeli ise, daha çok kreş ve ana okulu gibi yerler için uygundur.

İhtiyaca göre değişen priz modelleri

İhtiyaca göre topraklı ve topraksız priz modelleri tedarik edilebilir. Fabrika veya evdeki priz modellerinin özelliklerinin aynı olması beklenemez. Ev için topraklı modellerin tedarik edilmesi daha doğrudur. Ayrıca model ve estetik açıdan da evdeki priz modellerinin tasarımsal bir tarafının bulunması lazımdır. Otel gibi fiziki özelliklerine oldukça fazla dikkat edilen mekanlardaki prizlerin tasarımı modern olmalıdır.

Farklı priz markaları var. Ancak tercih yapmadan önce hangi markanın sertifikalı üretim yaptığını ve birinci sınıf malzeme kullandığını öğrenmelisiniz. Viko ve Legrand gibi markalar önde gelen üreticilerdir. Elektrik Express tarafından bayiliği yapılan ve satış sitesinde yer verilen elektrik üreticisi markaların her biri, sektöründe uzmandır. Dolayısıyla ucuz malzeme kullanarak, güvenliği sağlanmayan priz ürünlerini temin etmek asla doğru değildir.

Prizinden kablosuna kadar her ürünün kalitesine dikkat edilmesi lazımdır. Elektrik kablo çeşitleri ve markaları birden fazladır. Ancak hangisinin uzun ömürlü ve ihtiyacınızı karşılayan model olduğuna karar vermek zor olabilir. Bundan dolayı doğru yerden kablo ve priz tedarik edilmesi gerekiyor. Bu konuda birçok markanın bayisi olan ve orijinal ürünlerini satışa sunan Elektrik Express sitesini kullanabilirsiniz. www.elektrikexpress.com.tr üzerinden ihtiyacınız olan elektrik malzemelerini satın alabilirsiniz.

​Viko Elektrik Malzemeleri Satışı

05/16/2018
ile John Doe

Viko Elektrik Malzemeleri Satışı

Elektriğin icat edilmesiyle hayatımıza giren teknolojilerin daha pratik bir yaşam kültürü oluşturduğunu ifade edebiliriz. Ancak her gelen yeniliğin bir de olumsuz etkisi var. Olumsuzların başında elektrik akımına kapılmak geliyor. Bu durum elektrikli cihazların fişlerinin takıldığı priz ve diğer aparatların güvenli olmasıyla çözülebilir bir olumsuzluktur. Kaçakların önlenmesi, elektrik akımının insanlar için tehdit oluşturmaması açısından tercih edilen priz, uzatma kablosu ve şaltlar gibi gereçlerin birinci sınıf standartlarda olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Elektrikle çalışan cihazların fişlerinin takıldığı priz ve uzatma kabloları gibi aparatların güvenlik prosedürüne uygun imal edilmeleri tehlikeleri sıfıra indiriyor.

Viko Anahtarlı Prizler

Elektrik malzemeleri üretimi hususundaki uzmanlık ve profesyonellikle markalaşan Viko, birinci sınıf priz imaları yapan markalar arasında yer alıyor. Viko anahtar priz serileri ve her ihtiyaca uygun tasarlanan diğer priz sınıfındaki ürünleri güvenlik açısından ideal bir kullanım imkanı sunuyor. Topraklı ve anahtar sistemine sahip olan uzatma kablolarını tercih ederek elektrikli araçlarınızın fişlerini uzun süre prizde takılı bırakabilirsiniz. Anahtarlı sistemler, güvenlik için elektrikli araçların fişlerinin sökülmesini ve lazım olduklarında yeniden takılması zahmetini ortadan kaldırıyor. Prize elektrik akımını kesen anahtarın açılıp kapatılması, güvenlik için yeterli oluyor.

Viko Grup priz ve aksesuarlar çeşitlilik açısından en zengin grubu ifade ediyor. her ihtiyaca uygun priz modellerinin ve serilerinin yer olduğu ürün gruplarında ev veya işyeri için değişik tip veya modelde priz tedarik edebilmek mümkündür. Viko, priz tasarımlarına da dikkat ediyor. Özellikle evde kullanmak üzere imal edilen prizlerin ve diğer elektrikli malzeme ürünlerinin dekoratif olmasına önem gösteriyor. Ev dekorasyonunu zenginleştiren veya evin modern dekorasyon ahengi içerisinde estetiği bozmayan kalıp ve modellerde imal ediliyor.

Viko sigorta kutuları ve şalt malzemeleri için de aynı şeyin söylenebilmesi mümkündür. İşyerleri ve fabrika gibi yerlerin sigorta kutuları klasik tarzda imal ediliyor. Ancak ev için lazım olan modellerde daha estetik kaygılarla hareket ediliyor. Ancak Viko için öncelik; doğru malzeme ve kaliteli üretimdir. Viko markasının orijinal ürünlerini tedarik edebilmek için www.elektrikexpress.com.tr sitesi üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

​Legrand Elektrik Malzemeleri

05/16/2018
ile John Doe

Legrand Elektrik Malzemeleri

Elektrik malzemeleri üretimi konusunda uzmanlaşan markalardan birisi, Legrand markasıdır. Özellikle evin küçük üyelerinin elektrik akımından korunmasına yönelik imal ettiği uzatma kablolu ve normal prizleriyle oldukça dikkat çekici ürünleri vardır. Kaçak akımları kesme, korumalı prizler ve sigorta ürünleri gibi çeşitli ürün gruplarına sahiptir. Elektrik Express tarafından Legrand markasının en çok talep edilen ürünleri satışa sunuluyor.

Çocuk korumalı topraklı prizler

Prizler yetişkinler için çok fazla risk oluşturmaz. Ancak henüz etrafını keşfetme ve tanıma içerisinde olan bir çocuk için prizler en tehlikeli araçlardır. Bunların önlenmesi için imal edilen prizlerin korumaları olmaları çok önemlidir. Bu anlamda Legrand çocuk korumalı priz ürünleri tasarlıyor. Anne ve babaların çocuklarının başlarında bulunma ihtimali her zaman için mümkün olmayabilir. Oldukça hareketli olan çocukların bir anda prize saldırmaları ve parmaklarını prizden içeriye sokabilme ihtimali yüksektir. Böyle bir senaryonun söz konusu olmaması veya olması halinde risk oluşmaması açısından korumalı priz modelleri tedarik edilebilir.

Legrand tarafından imal edilen çocuk korumalı priz modelleri, özellikle anaokul, ilkokul veya kreş gibi yerlerde kullanılması icap eden priz modelleridir. Böylece herhangi bir kazanın yaşanmasının önüne geçilebilir. Klasik tarzda priz veya uzatma kablolu adaptörlerin kullanımı doğru değildir. Gerek kreş gibi eğitim noktalarında ve gerekse evinde yeni doğan çocukların yer aldığı konutlarda Legrand elektrik malzemeleri tercih edilebilir.

Legrand elektrik malzemeleri

Legrand denilince akla birden fazla elektrik ürün grubu gelebilir. Bunlar içerisinde öne çıkan çeşitli ürünler var. En önemlilerinden birisi, ana akımdaki kaçaklar sırasında oluşacak riskleri ortadan kaldıran ana akım kaçak önleme rölesidir. Yine birinci sınıf malzemeden imal edilen ve üstün standartlarda satışa sunulan sigorta anahtarları da önde gelen ürünler arasındadır. Ev, otel, okul, kreş, hastane ve daha birçok yer için kullanılabilecek standartlara sahip elektrik malzemeleri imalatı yapan Legrand, ürün portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor.

Orijinal Legrand elektrik malzemeleri satın almak için Elektrik Express sitesini kullanabilirsiniz. Bayiliğini yapan marka olarak Legrand markasının tüm ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Sipariş vermek için www.elektrikexpress.com.tr sitesinden Legrand sayfasına erişebilirsiniz.